menu

Zund Сity Gardens

Gar Zunda kanāla krastu parādīsies jaunas dzīvojamās mājas, kurās izcelsies ar savu vienkāršību askētismu.

Projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt septiņas 6 stāvu mājas.Katra ēka kvartālā – augstākās klases ēkas būs ar individuālu dizainu, kas palīdzēs iedzīvotājiem sajust simbolisku piederošanu sava mājokļa koncepcijai. Kvartāls tomēr saglabās vienotu koncepciju, iekļaujot apaļas ēku stūrus, pielikumu fasādēm un panorāmas logus, no kuriem var baudīt skatus uz vecpilsētas jumtiem.

Zund City Gardens īpaša uzmanība tiks pievērsta māju jumtiem — tie tiks izmantoti kā terases kopīgai dzīvošanai vai individuālai atpūtai ģimenes un draugu lokā. Šajās terasēs mājas iedzīvotāji varēs izveidot nelielas pilsētas dārziņas, piemēram, lai kopā ar bērniem vērotu garšaugus vai dārzeņus augam. Par papildus samaksu kopējā terasē varēs izveidot savu individuālo atpūtas zonu. Šāds risinājums būs īpaši pievilcīgs 6. stāva iedzīvotājiem: viņi varēs savienot dzīvokli ar jumtu, izmantojot tiešo izeju.

Plānojumi un ērtības

Katrā no septiņām 6-stāvu ēkām būs 33 dzīvokļi: pircējiem būs pieejami 2–4 istabu komforta klases dzīvokļi ar balkoniem un terasēm pirmā un pēdējā stāva iedzīvotājiem.

Projekts paredz risinājumus ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tādējādi dzīvokļos ir garderobes un divi sanmezgli, un lielākajos apartamentos ir saunas. 3 metru augsti griesti un atveseļošanas sistēmas nodrošinās svaiga gaisa piekļuvi un patīkamu mikroklimatu telpās. Pircēji varēs izvēlēties vienu no trim standarta apdarēm vai vienu luksusa klases variantu.

Kvartālā ir paredzēti pazemes autostāvvietas ar individuālām elektrisko automašīnu uzlādes vietām, vietas velosipēdiem, kas ir aprīkotas ar jaunākajiem pacēlājiem.

Infrastruktūra

Jaunajā kvartalā tiks izveidots slēgts, labiekārtots pagalms ar dārzu, bērnu laukumiem, atpūtas zonām ar amacēm un pingponga galdu, fitnesa zonu un mākslas objektiem.

Viena no projekta īpatnībām būs privāta iziešana uz promenādi, kas tiks izbūvēta gar Zunda kanālu — tā būs pieejama iedzīvotājiem jebkurā laikā.

Energoefektivitāte

Dzīvokļos būs atjaunošanas un kondicionēšanas sistēma. Katram namam būs savs apkures katls, un dzīvokļos būs individuālas skaitītājs — iedzīvotāji varēs regulēt apkuri līdz vajadzīgajam līmenim un pārvaldīt savus apkures izdevumus.

Cenas

Sākot no 3 745 eiro/m²

Projekta komanda

Nekustamā īpašuma attīstītājs ir Igaunijas uzņēmums Hausers Grupp. 17 gados profesionālā darbība uzņēmumam pievienoja 1 411 nekustamā īpašuma vienības un kopumā pārdeva 115 dzīvojamus un komerciālus objektus.

Pirmais attīstītāja īstenotais projekts Latvijā bija Elijas Nami, kas izraisīja lielu interesi. Pēc uzņēmējdarbības mediju grupas Aripaev un vienas no lielākajām starptautiskajām uzņēmējdarbības konsultāciju tīklām KPMG datiem, Hausers Grupp kļuva par veiksmīgāko būvniecības uzņēmumu Igaunijā 2020. gadā.

Autors: editor nbhd
Datums: 20.04.23